lifting – klucz do pięknej i młodo wyglądającej skóry

Osoby chcące skorzystać z odmładzających zabiegów estetycznych, które gwarantują naturalny efekt, powinny zapoznać się przede wszystkim z ofertą liftingu. Jest to inaczej osocze bogatopłytkowe, którego wykonanie oraz efekty znacznie różnią się od innych dostępnych metod usuwania zmarszczek.

Na czym polega lifting?

Zabieg polega na pobraniu od pacjenta krwi, spreparowaniu jej w specjalnej wirówce, dzięki czemu zawiera on dużą ilość płytek krwi, a następnie wszczepieniu w skórę twarzy. Po kilku tygodniach można zauważyć, że skóra lepiej wygląda, jest promienna, zrewitalizowana, nawilżona, a także zregenerowana i odmłodzona. Jest to konsekwencją działania płytek krwi, które wyraźnie poprawiają kondycję skóry. Jednocześnie efekt jest niezwykle naturalny, jakby skóra odzyskała młodszy, piękniejszy wygląd sama z siebie, gdyż nie wstrzykuje się w nią sztucznych substancji, jak toksyna botulinowa czy kwas hialuronowy. Efekt utrzymuje się przez wiele miesięcy, a przy tym zabieg można dowolnie powtarzać. Stosuje się go nie tylko dla odmłodzenia skóry, ale też dla poprawy jej wyglądu, kolorytu i nadania jej promienności. Poddawać można mu się praktycznie bez żadnych ograniczeń.

Niska cena i komfort

Osocze bogatopłytkowe to jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów, jakie może zaproponować współczesna medycyna estetyczna. Poddające mu się osoby bardzo doceniają zwłaszcza fakt, że ingerencja w ich twarz nie jest widoczna, nikt więc nie domyśli się, ze piękny, młody wygląd skóry nie jest dziełem wyłącznie natury. Zabieg jest też komfortowy – iniekcje wykonuje się cienką igłą. Przez jakiś czas w miejscu ich wykonania może utrzymywać się zaczerwienienie, nie jest jednak potrzebna żadna rekonwalescencja i od razu można wrócić do zwykłej aktywności. Jedyne zagrożenie, jednak bardzo niewielkie, stwarza ryzyko zatorów, jednak występują one tylko u osób mających do tego skłonności. Zabieg ten w przystępnej cenie można wykonać w gabinecie ConsensusMed w Krakowie, będącej renomowaną placówką.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sixteen − 12 =