Pałac Domaniowski

Odpoczynek w pałacu dla przyszłej mamy

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. W tym okresie warto zadbać nie tylko o spokój, ale także zdrowie i dobrą kondycję zarówno psychiczną jak i fizyczną. W czasie ciąży dla kobiety największym sprzymierzeńcem będzie woda. Oprócz zwykłych kąpieli warto też zainteresować się jaką ofertę ma na przykład spa.

Zalety pobytu w spa

Wizyty w spa to przede wszystkim odpowiednio dobrane zabiegi, które są oparte na masażach i terapiach wodnych. Dzięki takiej wizycie, przyszła mama może się zrelaksować i przygotować się na przyjście dziecka. W Polsce jest już coraz więcej miejsc, które w swojej ofercie mają pakiet dla przyszłej mamy, a to sprawia, że każda kobieta może spośród szerokiej gamy ofert wybrać tą, która najbardziej jej się podoba.

Kiedy można wybrać się do spa?

Jeśli tylko kobieta dobrze się czuje, to nie ma żadnych przeciwwskazań przed wyjazdem. Najlepszy jest jednak czas pomiędzy 16 a 34 tygodniem ciąży – wtedy można pozwolić sobie na wykonanie większej ilości zabiegów pielęgnacyjnych. Do 16 tygodnia należy unikać pobytu w spa, ponieważ wtedy kształtują się najważniejsze ograny dziecka. Natomiast po 34 tygodniu podróż w zaawansowanej ciąży jest dużym obciążeniem dla kobiety i może pojawić się ryzyko wystąpienia przedwczesnego porodu. Zanim jednak zdecydujesz się na pobyt w spa, sprawdź ofertę kilku miejsc, a następnie opinie o ośrodku. Wszystkie pakiety w spa powinny być przygotowane w oparciu o konsultacje kosmetyczne i lekarskie.

Jakie zabiegi powinny pojawić się w pakiecie?

Ośrodek, który posiada pakiet dla przyszłej mamy, powinien w swojej ofercie posiadać przede wszystkim zabiegi, które poprawią kondycję fizyczną, a także zlikwidują ból kręgosłupa, wzmocnią mięśnie, a także zapobiegną powstawaniu cellulitu i rozstępów. Dobrze jeśli w cenie pakietu będzie także gimnastyka w basenie oraz opieka lekarska. Oprócz różnych zabiegów, na pewno miło będzie jeśli przyszła mama będzie mogła skorzystać z wykonania manicure lub pedicure, a także różnych zabiegów upiększających

Pakiet dla przyszłej mamy - Pałac Domaniowski

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 1 =