Oferta najmu autokarów dla klientów biznesowych

Czy to klient indywidualny czy klient biznesowy – każdy kiedyś będzie potrzebować środka lokomocji dla siebie, swoich znajomych lub pracowników. Dlatego dla każdego rynku jest przygotowana specjalna oferta. Dzisiaj porozmawiamy o klientach B2B.

Jak wiadomo, przedsiębiorcy wszędzie szukają optymalizacji podatkowej, jak i oszczędności. Dlatego bardzo często decydują się na najem autokarów przy okazji różnych podróży – służbowych, na szkolenia czy tych integracyjnych, które są coraz częściej organizowane przez firmy w Polsce. Jak to wygląda w praktyce? Zapytaliśmy osobę odpowiedzialną za dział HR!

„To prawda, najem autokaru bardziej się opłaca niż korzystanie z samochodów służbowych, prywatnych czy komunikacji dostępnej w naszym kraju, nawet jak pojazd nie jest w całości zapełniony. Konkurencyjne ceny, wygoda i otrzymana faktura działa tylko na korzyść. Dlatego też, jak ostatnio organizowaliśmy szkolenie dla handlowców – w sumie 30 osób, wynajęliśmy dla nich autobus, aby mogli dojechać do miejsca szkolenia, które było 50 km dalej. W praktyce musielibyśmy wykorzystać ponad 6 aut osobowych i istniałaby szansa, że ktoś się po prostu spóźni. Tak to wszystko było jak w zegarku. Polecam z całego serca takie rozwiązanie” – skomentowała dla nas Milena.

Coraz częściej przedsiębiorcy i ogólnie klienci biznesowi widzą wyłącznie zalety w takich rozwiązaniach. Pozwala to zachować porządek wśród pracowników, ponieważ z góry są ustalone godziny wyjazdu czy przyjazdu, a tym samym nie ma miejsca na żaden poślizg czy odstępstwa. W dodatku takie rozwiązanie bardzo często okazuje się tańsze niż korzystanie z floty aut, która może czekać pod biurem. Jeden większy pojazd – taki autokar, pomieści nawet 50 osób, a jego spalanie, wynajem i opłacenie kierowcy to koszt przejazdu może dwoma autami służbowymi. Dlatego jak widać – rozwiązanie ma niewątpliwe zalety. Dlatego skoro jest ich tak wiele i tak dużo ułatwia – dlaczego z tego nie korzystać? Zalecamy sprawdzić oferty najmu autokarów i przekonać się na własnej skórze, że tego typu zlecenie będzie ułatwiać funkcjonowanie w firmie.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą współpracy z firmą:
wynajem autokarów