Opieka medyczna Polmed – jakie dokumenty będą niezbędne?

Kwestie zdrowia i profilaktyki są dla Ciebie bardzo istotne? Dbasz o siebie oraz o swoją rodzinę? Denerwują Cię jednak bardzo długie kolejki oczekiwania do lekarzy specjalistów? Kończy Ci się cierpliwość do państwowej opieki medycznej? Chciałbyś zwiększyć komfort i jakość podczas regularnych wizyt lekarskich? Nie masz jednak pojęcia jak to zrobić, ani jak za to się zabrać? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś- ten tekst powstał dla osób takich jak Ty. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Opieka medyczna Polmed

Prywatna opieka medyczna Polmed to przede wszystkim najwyższej jakości usługi medyczne dla całej Twojej rodziny. Korzystając z usług pakietu medycznego Polmed możesz korzystać z pomocy i konsultacji najlepszych lekarzy specjalistów. Pakiety medyczne zostały tak opracowane by każdy pacjent mógł znaleźć coś idealnie mu odpowiadającego. Można wybierać spośród pakietów indywidualnych oraz rodzinnych. Każdy z tych dwóch rodzajów pakietów medycznych można wykupić w następujących wariantach: standard, standard plus, classic oraz super. Różnią się one przede wszystkim w liczbie dostępnych w danym zestawie badań i konsultacji, które pacjent może odbyć za darmo. Niezależnie od wybranego wariantu, każdy pacjent może skorzystać z: całodobowej linii konsultacyjnej, prowadzenia ciąży, podstawowej opieki medycznej- internista, lekarz rodzinny, ginekolog i laryngolog, pakietu podstawowych badań laboratoryjnych oraz z atrakcyjnych zniżek na szczepienia ochronne.

Abonament medyczny- formalności

By stać się pacjentem należy dopełnić kilku formalności. Po pierwsze należy wypełnić specjalnie przygotowaną deklarację oraz oświadczenie, a następnie przesłać jej skan na podany na stronie internetowej adres mailowy. Dokumenty te należy przesłać także za pomocą poczty tradycyjnej na następujący adres: KDB Sp. z o.o., ul. Rzemieślnicza 1 pok. 221, 30-363 Kraków. Należy pamiętać jednak, że do rozpoczęcia korzystania z abonamentu medycznego koniecznie jest uiszczenie opłaty za pierwszą składkę. Abonament medyczny za każdym razem rozpoczyna się od pierwszego dnia miesiąca. Abonamenty są skierowane dla osób od 18 do 64 roku życia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + seven =