Pałac Domaniowski

Święta na bogato w Pałacu Domaniowskim!

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to bardzo miły okres dla wszystkich. Wokoło panuje bardzo wesoła atmosfera, wszędzie świecą się wielobarwne lampki. W telewizji od listopada lecą już świąteczne reklamy, w radiu puszczają świąteczne piosenki.

Im bliżej magicznej daty – 24.12. tym więcej rzeczy pojawia się do zrobienia. Ten wesoły okres zaczyna powoli zamieniać się w walkę pt: „Czy zdążę ze wszystkim do Świąt?”. Szczególnie wiele Pań tak ma, bowiem to na ich barkach spoczywa pranie, sprzątanie, choinka, prezenty, a co najważniejsze gotowanie. Czy jednak wszystkie Święta muszą być takie zabiegane?

Odpowiedzi na to pytanie nie trzeba daleko szukać. Ten okres przedświąteczny może być naprawdę wesoły i pełen oczekiwania, jeżeli zdecydujecie się na Święta w SPA. Tak, dokładnie. Wcale nie musicie szykować wszystkich dań w domu i skazywać się na wieczne zmęczenie. Niech ktoś inny o Was zadba, niech inni ludzie sprawią, że uczta wigilijna będzie na najwyższym poziomie. Boże Narodzenie i Sylwestra można spędzić w pałacowych wnętrzach.

Takie luksusowe ośrodki oferują swoim klientom pakiety świąteczne, dzięki czemu te kilka dni możecie spędzić w luksusowych wnętrzach, wśród innych znakomitych gości. Czeka na Was prawdziwa uczta wigilijna z tradycyjnymi potrawami, przyrządzanymi przez najlepszych szefów kuchni. Oczywiście nie zabraknie też wspólnego kolędowania przy pięknie ubranej choince. Jeżeli będziecie chcieli możecie sobie wręczyć prezenty, przy tak wesołej atmosferze.

W ofercie takiego pałacowego SPA można znaleźć również pakiet sylwestrowy. Dzięki temu czeka Was iście szampańskie przywitanie Nowego Roku. Zostaniecie zaproszeni na zabawę do białego rana, przy muzyce, która rozpali nasz parkiet do czerwoności.

Nie możecie przy tym oczywiście zapomnieć, że przez cały okres pobytu będziecie mogli korzystać ze wszystkich zabiegów w SPA, które pozwolą się wszystkim zrelaksować oraz odprężyć. Warto w ten właśnie przyjemny sposób spędzić Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwestra i Nowy Rok.

PAKIET SYLWESTROWY W PAŁACU DOMANIOWSKIM
http://palacdomaniowski.pl/pakiet-sylwestrowy/