Wybieramy idealne miejsce na ślub!

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej pary. Większość młodych ludzi przygotowuje się zatem do tego dnia z dużym wyprzedzeniem. Pragną, by wszystko było idealnie, począwszy od miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne, przez menu, aż po dekoracje. O wizerunku pani i pana młodego nie trzeba już wspominać. Współcześnie praktycznie zawsze dopracowany jest w najmniejszym szczególe. 

Idealne miejsce na ślub

Osoby, które decydują się tylko na zawarcie ślubu cywilnego, mają szerokie pole do popisu jeżeli chodzi o wybór miejsca, w którym odbędzie się ceremonia. Oczywiście wciąż najpopularniejszy jest Urząd Stanu Cywilnego, ale coraz więcej par decyduje się na inne miejsca, na przykład pięknie położone parki czy ogrody. I chociaż ślub w takim miejscu rzeczywiście może zachwycać, w naszym klimacie może być też spektakularną porażką pod względem pogody. Przemoknięta do suchej nitki młoda para, dekorująca sobie miłość i szacunek do końca życia… No cóż, nie brzmi to zbyt dobrze. Na szczęście są też inne możliwości, dzięki którym ślub i wesele będą naprawdę magiczne, będą miały miejsce w niecodziennej oprawie, a przy tym, żaden deszcz czy burza nie zepsują imprezy. 

Ślub w pałacu

Wiele kobiet marzy o tym, by w dniu ślubu poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Takie potrzeby są zakorzenione gdzieś głęboko w wielu kobietach. Pragną założyć piękną długą białą suknię, a do ślubu podjechać prawdziwą dorożką zaprzężoną w konie. Może zatem warto dać się ponieść fantazji ten jeden raz w życiu, a swój ślub urządzić w pałacu? Czyż nie brzmi to idealnie? Przyjęcie weselne w pałacu, z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem również dla gości. Trudno wyobrazić sobie bardziej spektakularne miejsce. Współcześnie w niektórych pałacach funkcjonują doskonałe sale przyjęć, a także restauracje z przepyszną kuchnią. Całą imprezę da się zatem zorganizować w jednym miejscu. Zwykle wokół pałacu rozciągają się pięknie utrzymane ogrody, będzie zatem również miejsce na spacery oraz relaks w trakcie przyjęcia. Plaża, ślub w górach, albo w starym dworku… To też brzmi dobrze. Jednak tylko ślub w pałacu to możliwość przeżycia prawdziwie bajkowego ślubu.

Jeśli zainteresowała Cię wizja ślubu w pałacu zapoznaj się z ofertą Pałacu Domaniowskiego

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 3 =